Evolution EV-955

Táto sklo-hliníková dverná výplň Evolution EV-955 bola vyhotovená na zakázku v bielej farbe (RAL 9016) a antracite (RAL 7016). Čierne orámovanie okolo presklenia typu stopsol bronz a strieborné vodorovné pásiky ešte viac umocňujú pocit elegancie a grafického súladu výplne ako celku.

Evolution EV-956

Táto sklo-hliníková dverná výplň Evolution EV-956 bola vyhotovená na mieru vo farbe antracit RAL 7016 a tmavo šedej perleti RAL 9023, ktorá bola použitá na dvoch menších farebných plochách. Strieborné pásiky spolu s čiernym orámovaním dodávajú výplni elegantný vzhľad a zároveň vytvárajú jednoduché línie príjemné na pohľad.

Evolution EV-952

Táto sklo-hliníková dverná výplň Evolution EV-952 vo farbe antracit RAL 7016 so zrkadlovými pásikmi a striebornými trblietkami bola vyhotovená na mieru podľa predstáv zákazníka. Súčiniteľ prestupu tepla U dosahuje hodnotu 0,73 W/(m²K) už pri 36mm hrubej výplni.

Vision Glass DIGITAL VV-850-GLW30

Hliníkové vchodové dvere s celosklenenou výplňou Vision Glass z kaleného skla s digitálne tlačenou grafikou. Vo vyhotovení s izolačným trojsklom dosahuje súčiniteľ prestupu tepla pri výplni hodnotu až 0,6 W/(m²K).

Hliníkové dvere EVOLUTION: Ktorý materiál je budúcnosť pri dverách?

Hliníkové dvere so sklo-hliníkovou výplňou Evolution. Výplň sa skladá z jedného kusu kaleného skla z exteriéru, jedného kusu hliníka z interiéru a medzi nimi sa nachádza PUR pena a XPS polystyrén. Vďaka sklu z vonkajšej strany sme prakticky úplne eliminovali tepelnú rozťažnosť výplne a tak vytvorili produkt, ktorý je stabilný a netvorí pnutie ani tlak na rám, v ktorom je osadený – a to ani z južnej slnečnej strany.

Hliníkové dvere EVOLUTION

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution má nízku váhu a skvelé tepelno-izolačné vlastnosti. Súčiniteľ prestupu tepla U dosahuje hodnotu 0,73 W/(m²K) už pri 36mm hrubej výplni a pri 48mm hodnota U je dokonca iba 0,44 W/(m²K), čiže hovoríme o naozaj dokonalom riešení pre nízkoenergetické a pasívne domy, ktoré vám z dlhodobého hľadiska ušetrí nemalé peniaze na kúrení.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Ohnivá červená

Hliníkové dvere Evolution v ohnivej červenej farbe. Progresívny strieborný pásik opticky predeľuje farebnú plochu a spoločne s čiernym pásikom po obvode presklenia elegantne kontrastujú so živelnou farbou výplne. Presklenie tvorí izolačné trojsklo a súčiniteľ prestupu tepla U dosahuje nadštandardnú hodnotu 0,73 W/(m²K).

Sklenené dvere z bezpečnostného skla s progresívnym dizajnom

Sklenené dvere tvorí bezpečnostné nepriehľadné sklo, ktoré je zložené z dvoch vrstiev kaleného skla, spojených bezpečnostnou fóliou. To, že je sklo kalené, znamená, že jeho vlastnosti boli tepelnou úpravou zmenené tak, aby bolo pevnejšie a odolnejšie voči nárazom.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Synonymum harmónie a funkčnosti

Hliníkové dvere Evolution v estetickom dvojfarebnom prevedení. Vďaka použitému kalenému sklu z exteriérovej strany sa výplň Evolution môže pochváliť minimálnou tepelnou rozťažnosťou v dôsledku horúcich alebo mrazivých teplôt. Výhody skla tu ale nekončia, keďže kalené sklo má niekoľko násobne vyššiu odolnosť voči poškodeniu a nárazom ako klasické sklo.

Hliníkové dvere VISION GLASS: digitálna tlač priamo na sklo

Hliníkové dvere s celosklenenou výplňou digitálnou potlačou sa vyznačujú svojou univerzálnosťou vďaka prakticky neobmedzeným dizajnovým možnostiam. Celosklenené výplne našej výroby okrem svojho vzhľadu zaujmú aj výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami, ktoré sa pohybujú na úrovni U = 0,6-1,1 (K.m²)/W v závislosti či si prajete výplň vyhotoviť s izolačným dvojsklom alebo trojsklom.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Exkluzívne detailné zábery (video)

Hliníkové dvere Evolution v štýlovej antracitovej farbe so striebornými glittrami a efektom zrkadlenia s naozaj dominantnými rozmermi 2200mm x 1100mm a bočným svetlíkom so šírkou 880mm (EV-963-A3).

Hliníkové dvere EVOLUTION: V jednoduchosti je krása

Hliníkové dvere Evolution v trendovej antracitovej farbe so striebornými pásikmi, ktoré dotvárajú potrebný vizuálny kontrast a pocit luxusu. Kalené sklo, hliník a medzi nimi PUR pena a XPS polystyrén. Nízka váha a skvelé tepelno-izolačné vlastnoti.

Celosklenené dvere VISION GLASS: digitálna tlač s kaleným sklom

Celosklenené výplne s digitálnou potlačou sú vynimočné takmer nekonečnými dizajnovými možnosťami. Celosklenené výplne našej výroby sa môžu okrem svojho vzhľadu pýšiť aj vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami, ktoré sa pohybujú na úrovni U = 0,6-1,1 (K.m²)/W v závislosti či si prajete výplň vyhotoviť s izolačným dvojsklom alebo trojsklom.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Aj váš pes vám ich bude závidieť!

Hliníkové dvere Evolution v modernom farebnom prevedení antracit s dúhovými glittrami so skutočne reprezentatívnymi rozmermi až 2200mm x 1100mm a bočným svetlíkom. Nízka hmotnosť a výborné tepelno-izolačné vlastnoti. Treba vidieť a zažiť.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Antracit so striebornými glittrami

Hliníkové dvere Evolution vo farebnom prevedení antracit so striebornými glittrami a efektom zrkadlenia teraz nafotené v iných svetelných podmienkach. Všimnite si detailné spracovanie glittrov v kombinácii s bezpečnostným sklom a hliníkom. Veríme, že v jednoduchosti je krása.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Antracitová farba so striebornými glittrami

Hliníkové dvere Evolution vo farebnom prevedení antracit so striebornými glittrami a efektom zrkadlenia. Kalené sklo a jeden kus hliníka, medzi ktorými je len PUR pena a XPS polystyrén. Dosiahli sme výrazne nižšiu hmotnosť pri zachovaní vynikajúcich tepelno-izolačných vlastností.

Sklenené dvere z kaleného skla s pieskovaním GG-029

Sklenené interiérové dvere GG-029 sú vyrobené mechanický proces tryskania povrchu kaleného skla prúdom piesku pod vysokým tlakom, čo sa nazýva aj pieskovanie alebo matovanie. Pieskované sklo vytvára vizuálne skreslenie, v dôsledku čoho je vhodné na rozdeľovanie priestorov, pričom svetlo preniká cez sklo. Pre pieskované sklo je dôležitá finálna úprava špeciálnym nano lakom, ktorý ochráni sklo pred znečistením.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Luxusná biela s dúhovými glittrami so zrkadlovým efektom

Predstavujeme vám výplň Evolution s luxusnou bielou s dúhovými glittrami so zrkadlovým efektom. Vďaka kalenému ESG sklu sme prakticky úplne minimalizovali tepelnú rozťažnosť a výplň tak získala výbornú rozmerovú stabilitu.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Budúcnosť klope na dvere

Hliníkové dvere s výplňou Evolution si nachádzajú svoje miesto v ďalších domácnostiach a fakty hovoria samé za seba. Dosiahli sme až o 60% nižšiu hmotnosť oproti celoskleneným výplňiam a zároveň súčiniteľ prestupu tepla dosahuje vynikajúcu hodnotu a to len 0,73 (K.m²)/W pri výplni s hrúbkou 36mm. Výplň Evolution spĺňa najvyššie tepelno izolačné kritériá a štandardy.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Dvere, o ktorých sa hovorí

Hliníkové dvere s výplňou Evolution si postupne nachádzajú cestu do prvých domácností. Je to úplná novinka na trhu, ktorá sa skladá len z jediného kusu kaleného skla a jedného kusu hliníka, vzájomne spojených XPS polystyrénom a PUR penou. Výplň nemá žiadne vystupujúce ani nalepované prvky a tvorí tak vizuálne aj fyzicky jeden kus. Evolution je výplň novej generácie.

Sklenené dvere z nepriehľadného kaleného skla GG-319

Sklenené interiérové dvere tvorí nepriehľadné sklo, ktoré je zložené z dvoch vrstiev kaleného skla, spojených bezpečnostnou fóliou. To, že je sklo kalené, znamená, že jeho vlastnosti boli tepelnou úpravou zmenené tak, aby bolo pevnejšie a odolnejšie voči nárazom. Rovnaké sklo sa používa aj v autách a lietadlách. Sklo COLOR je úplne nepriehľadné a je vhodnou kombináciu k priehľadným sklám.

Sklenené dvere z matného kaleného skla GG-144W

ESG sklo Satinato MAT s hrúbkou 8mm je sklo, ktoré je priesvitné ale nepriehľadné. Tiež je nazývané aj mliečne sklo a je veľmi obľúbené pre jeho nenáročnú údržbu a skvelý vzhľad, ktorý vkusne dopĺňa interiéry v starožitnom, modernom, rustikálnom alebo provence štýle. Sklo je kalené, čo znamená, že jeho vlastnosti boli tepelnou úpravou zmenené tak, aby bolo pevnejšie a odolnejšie voči nárazom.

Hliníkové vchodové dvere EVOLUTION

Absolútnou novinkou na trhu je v týchto dňoch nová kategória dverných výplní s názvom Evolution. Skladá sa z jediného kusu vysoko odolného kaleného skla, polyuretánovej peny, extrudovaného polystyrénu a jedného kusu hliníka. Je úplne bez akýchkoľvek nalepovaných, vkladaných alebo vystupujúcich prvkov. Evolution sú sklo-hliníkové dverné výplne novej generácie.

Ako správne vybrať sklenené dvere a vyplniť objednávkový formulár?

Určite ste si už prezreli našu širokú ponuku celosklenených dverí na internete alebo v katalógu a ak ste prišli až sem, tak existuje vysoká pravdepodobnosť, že vás naše dvere zaujali a premýšľate nad ich kúpou. Už ste si vybrali typ dverí a ich dizajn po estetickej stránke a my vám chceme teraz pomôcť a poradiť ako si správne vybrať dvere po stránke technickej.