Hliníkové dvere EVOLUTION: Ktorý materiál je budúcnosť pri dverách?

Hliníkové dvere Evolution v klasickej bielej farbe so striebornými pásikmi. Zvoliť si môžete aj perleťovú farbu alebo trblietky, ktoré nemenia odtieň farby a na slnku sa nádherne lesknú.

Hliníkové dvere EVOLUTION: To najlepšie pre nízkoenergetické domy

Evolution majú nízku váhu a skvelé tepelno-izolačné vlastnoti. Súčiniteľ prestupu tepla U dosahuje hodnotu 0,73 W/(m²K) pri 36mm výplni a pri 48mm výplni hodnota U je dokonca iba 0,44 W/(m²K)! Ideálne riešenie pre nízkoenergetické a pasívne domy.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Ohnivá červená (video)

Hliníkové dvere Evolution v ohnivej červenej farbe. Progresívny strieborný pásik opticky predeľuje farebnú plochu a spoločne s čiernym pásikom po obvode presklenia elegantne kontrastujú so živelnou farbou výplne.

Sklenené dvere z bezpečnostného skla s progresívnym dizajnom

Celosklenené dvere tvorí bezpečnostné nepriehľadné sklo, ktoré je zložené z dvoch vrstiev kaleného skla, spojených bezpečnostnou fóliou. Sklo COLOR je úplne nepriehľadné a je vhodnou kombináciu k priehľadným sklám. Na tieto sklá je možné digitálne vytlačiť ľubovoľný grafický vzor vo vysokom rozlíšení, prípadne ich vyhotoviť v jednofarebnom prevedení.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Synonymum harmónie a funkčnosti (video)

Hliníkové dvere Evolution v estetickom dvojfarebnom prevedení. Vďaka použitému bezpečnostnému kalenému sklu z exteriérovej strany sa výplň Evolution môže pochváliť minimálnou tepelnou rozťažnosťou v dôsledku horúcich alebo mrazivých teplôt.

Celosklenené dvere VISION GLASS: digitálna tlač priamo na sklo

Celosklenené dvere s digitálnou potlačou sa vyznačujú svojou univerzálnosťou vďaka prakticky neobmedzeným dizajnovým možnostiam. Vyberte si svoje vlastné farby a vzory!

Hliníkové dvere EVOLUTION: Exkluzívne detailné zábery (video)

Hliníkové dvere Evolution v štýlovej antracitovej farbe so striebornými glittrami a efektom zrkadlenia s naozaj dominantnými rozmermi 2200mm x 1100mm a bočným svetlíkom so šírkou 880mm (EV-963-A3).

Hliníkové dvere EVOLUTION: V jednoduchosti je krása (video)

Hliníkové dvere Evolution v trendovej antracitovej farbe so striebornými pásikmi, ktoré dotvárajú potrebný vizuálny kontrast a pocit luxusu. Pozrite si aj video, kde vizuálne ešte lepšie pochopíte, prečo sú hliníkové dvere Evolution tak výnimočné.

Celosklenené dvere VISION GLASS: digitálna tlač a bezpečnostné sklo v jednom (video)

Celosklenené dvere s digitálnou potlačou sú vynimočné takmer nekonečnými dizajnovými možnosťami. Celosklenené výplne našej výroby sa môžu okrem svojho vzhľadu pýšiť aj vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami podľa toho, či si prajete dvere vyhotoviť s izolačným dvojsklom alebo trojsklom.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Aj váš pes vám ich bude závidieť!

Hliníkové dvere Evolution v modernom farebnom prevedení antracit s dúhovými glittrami so skutočne reprezentatívnymi rozmermi až 2200mm x 1100mm a bočným svetlíkom. Nízka hmotnosť a výborné tepelno-izolačné vlastnoti. Treba vidieť a zažiť.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Antracit so striebornými glittrami (detail)

Hliníkové dvere Evolution vo farebnom prevedení antracit so striebornými glittrami a efektom zrkadlenia teraz nafotené v iných svetelných podmienkach. Všimnite si detailné spracovanie glittrov v kombinácii s bezpečnostným sklom a hliníkom. Veríme, že v jednoduchosti je krása.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Antracitová farba so striebornými glittrami

Hliníkové dvere Evolution vo farebnom prevedení antracit so striebornými glittrami a efektom zrkadlenia. Kalené bezpečnostné sklo a jeden kus hliníka, medzi ktorými je len PUR pena a XPS polystyrén. Evolution treba vidieť a zažiť. Pripravujeme aj video, aby ste mohli spolu s nami zažiť Evolution cez internet ešte lepšie.

Sklenené dvere z bezpečnostného skla s pieskovaním GG-029

Sklenené dvere GG-029 sú vyrobené mechanický proces tryskania povrchu kaleného skla prúdom piesku pod vysokým tlakom, čo sa nazýva aj pieskovanie alebo matovanie. Pieskované sklo vytvára vizuálne skreslenie, v dôsledku čoho je vhodné na rozdeľovanie priestorov, pričom svetlo preniká cez sklo. Pre pieskované sklo je dôležitá finálna úprava špeciálnym nano lakom, ktorý ochráni sklo pred znečistením.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Luxusná biela s dúhovými glittrami so zrkadlovým efektom

Predstavujeme vám výplň Evolution s luxusnou bielou s dúhovými glittrami so zrkadlovým efektom. Vďaka špeciálnemu bezpečnostnému ESG sklu sme prakticky úplne minimalizovali tepelnú rozťažnosť a výplň tak získala výbornú rozmerovú stabilitu. Tento model EV-951 je tesne pred expedíciou ku zákazníkovi, kde bude kompletne inštalovaný ako vchodové hliníkové dvere. Evolution treba vidieť a zažiť.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Budúcnosť klope na dvere

Hliníkové dvere s výplňou Evolution si nachádzajú svoje miesto v ďalších domácnostiach a fakty hovoria samé za seba. Dosiahli sme až o 60% nižšiu hmotnosť oproti celoskleneným výplňiam a zároveň súčiniteľ prestupu tepla dosahuje vynikajúcu hodnotu a to len 0,73 (K.m²)/W. Výplň Evolution spĺňa najvyššie tepelno izolačné kritériá a štandardy. Vďaka kalenému ESG sklu sme prakticky úplne eliminovali dilatáciu a výplň tak získala výbornú rozmerovú stabilitu.

Hliníkové dvere EVOLUTION: Dvere, o ktorých sa hovorí

Ďakujeme za váš záujem a všetky správy, ktoré nám posielate. Hliníkové dvere s výplňou Evolution si postupne nachádzajú cestu do prvých domácností. Je to úplná novinka na trhu, ktorá sa skladá len z jediného kusu bezpečnostného skla a jedného kusu hliníka, vzájomne spojených XPS polystyrénom a PUR penou. Nemá žiadne vystupujúce ani nalepované prvky a tvorí tak vizuálne aj fyzicky jeden kus.

Sklenené dvere z nepriehľadného bezpečnostného skla GG-319

Celosklenené dvere tvorí bezpečnostné nepriehľadné sklo, ktoré je zložené z dvoch vrstiev kaleného skla, spojených bezpečnostnou fóliou. Sklo COLOR je úplne nepriehľadné a je vhodnou kombináciu k priehľadným sklám. Na tieto sklá je možné digitálne vytlačiť ľubovoľný grafický vzor vo vysokom rozlíšení, prípadne ich vyhotoviť v jednofarebnom prevedení. Využívajú sa všade tam, kde sa vyžaduje úplná nepriehľadnosť.

Sklenené dvere z matného tvrdeného skla GG-144W

ESG sklo Satinato MAT s hrúbkou 8mm je sklo, ktoré je priesvitné ale nepriehľadné. Tiež je nazývané aj mliečne sklo a je veľmi obľúbené pre jeho nenáročnú údržbu a skvelý vzhľad, ktorý vkusne dopĺňa interiéry v starožitnom, modernom, rustikálnom alebo provence štýle.

Hliníkové vchodové dvere EVOLUTION

Absolútnou novinkou na trhu je v týchto dňoch nová generácia dverných výplní s názvom Evolution. Skladá sa z jediného kusu vysoko odolného kaleného skla, polyuretánovej peny, extrudovaného polystyrénu a jedného kusu hliníka. Je úplne bez akýchkoľvek nalepovaných, vkladaných alebo vystupujúcich prvkov. Od tohto týždňa začíname rozvážať vzorky našim partnerom v Európe.

Ako správne vybrať sklenené dvere a vyplniť objednávkový formulár?

Určite ste si už prezreli našu širokú ponuku celosklenených dverí na internete alebo v katalógu a ak ste prišli až sem, tak existuje vysoká pravdepodobnosť, že vás naše dvere zaujali a premýšľate nad ich kúpou. Už ste si vybrali typ dverí a ich dizajn po estetickej stránke a my vám chceme teraz pomôcť a poradiť ako si správne vybrať dvere po stránke technickej.