Hliníkové dvere EVOLUTION: Ktorý materiál je budúcnosť pri dverách?

Prečo si kúpiť hliníkové dvere Evolution?

Toto sú hliníkové dvere Evolution v klasickej bielej farbe so striebornými pásikmi (model EV-972). Evolution sa skladá z jedného kusu bezpečnostného kaleného skla z exteriéru, jedného kusu hliníka z interiéru a medzi nimi sa nachádza PUR pena a XPS polystyrén. Vďaka sklu z vonkajšej strany sme prakticky úplne eliminovali tepelnú rozťažnosť výplne a tak vytvorili produkt, ktorý je stabilný a netvorí pnutie ani tlak na rám, v ktorom je osadený – a to ani z južnej slnečnej strany. Majú nízku váhu a ešte nižší prestup tepla. Súčiniteľ prestupu tepla U dosahuje hodnotu iba 0,73 W/(m²K) pri 36mm výplni. Hrúbku výplne si môžete vybrať až do 72mm a samozrejme čím je výplň hrubšia, tým lepšie sú tepelné a izolačné vlastnosti. Hliníkové dvere Evolution sú ideálnym riešením pre nízkoenergetické a pasívne domy.

Prečo je sklo také výnimočné?

Sklo nie len dobre vyzerá, ale má aj skvelé vlastnosti. Používame vždy iba tvrdené bezpečnostné sklo, ktoré sa vyrába tepelnou úpravou – kalením. Tento proces zmení vnútorné napätie a sklo vďaka tomu získa nové vlastnosti, ako napr. odolnosť proti nárazom, zvýšenú ohybovú pevnosť a tepelnú odolnosť. Kalené sklo je niekoľkonásobne pevnejšie než bežné sklo rovnakej hrúbky a práve vďaka týmto vlastnostiam sa toto sklo klasifikuje ako bezpečnostné. Používame rovnaké sklo, aké sa používa aj v automobilovom priemysle, v lietadlách alebo pri stavaní mrakodrapov. Nenechajte sa oklamať krehkým vzhľadom. Bezpečnosť je na prvom mieste.

Chcete kompletné hliníkové dvere aj s rámom?

Výplň predávame aj s kvalitným hliníkovým rámom MB-70HI, ktorého farbu su taktiež môžete vybrať. Ako hovoríme, treba naozaj vidieť a zažiť. Pozrite si aj video, kde vizuálne ešte lepšie pochopíte, prečo sú hliníkové dvere Evolution tak výnimočné. Veríme, že v jednoduchosti je krása. Tento model EV-972 na videu je tesne pred expedíciou ku zákazníkovi, kde bude kompletne inštalovaný ako vchodové hliníkové dvere na mieru. Sme výrobcom hliníkových dverí Evolution a celý sortiment je 100% vyrobený na Slovensku. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás.

Pre najnovšie informácie nás sledujte na sociálnych sieťach alebo sa prihláste na odber noviniek cez e-mail. Ďakujeme za vašu podporu!

Viac informácií o Evolution a konkrétne o type EV-972 na fotkách nájdete tu.

Pozrite si aj naše ďalšie modely Evolution tu.

Viac o technických špecifikáciach Evolution sa dozviete tu.

Príklady rôznych farebných variácií Evolution nájdete tu.

Zaujali vás? Napíšte nám a my vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na mieru!

KN Facebook
KN Instagram
KN Twitter
KN YouTube

hlinikove-dvere-evolution