Evolution EV-957

Sorry, this entry is only available in Slovak. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

VCHODOVÉ DVERE S VÝPLŇOU PRE NÍZKOENERGETICKÉ DOMY

Evolution EV-957 je sklo-hliníková dverná výplň vyhotovená na zakázku v antracitovej farbe (RAL 7016). Strieborné orámovanie okolo presklenia spolu so striebornými pásikmi zvýrazňujú elegantné črty výplne Evolution. Z exteriérovej strany sa nachádza iba jeden kus kaleného ESG skla, bez nalepovaných alebo vkladaných prvkov. K výplni predávame aj kvalitné hliníkové rámy MB-70HI alebo MB-86SI, ktoré v kombinácii s výplňou EV-957 ponúkajú nekompromisnú kvalitu a maximálnu funkčnosť v podobe kompletných hliníkových dverí Evolution.

Hliníkové dvere so sklo-hliníkovou výplňou Evolution EV-955

HLINÍKOVÉ DVERE NA MIERU

Hliníkové dvere Evolution vieme vyrobiť do rozmeru 1000x2500mm s hrúbkou výplne až do 92mm. Zvoliť si môžete vlastnú interiérovú farbu hliníka (RAL, prémiové farby), ako aj exteriérovú farbu skla (RAL, perleť, trblietky), vrátane pásikov a orámovaní (RAL, zrkadlová, strieborná). Pri presklených výplniach ponúkame na výber až 35 rôznych druhov presklení. Všetky výplne vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie. Dverné výplne Evolution sú vyrábané na Slovensku.

TOP KVALITA ZA ROZUMNÚ CENU 

Zaujali vás? Vyberte si model a my vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na kompletné hliníkové dvere s výplňou Evolution, vrátane príslušenstva a prípadne aj svetlíka. Dvere budete mať hotové do 5 týždňov, dopravíme ich ku vám domov ZADARMO a naši certifikovaní montážnici vám ich osadia a nastavia podľa predstáv. Na každé dvere dávame záruku 5 rokov. Sme výrobca a garantujeme najvyššiu kvalitu. Náš email je info@knplast.sk

MÁME 32 MODELOV EVOLUTION – POZRITE SI ICH TU

hlinikove dvere evolution

hlinikove-dvere-evolution
Kindly go to setting page and check the option "Place them manually"