Dverné výplne, PVC

Štruktúry

Štruktúra dvernej výplne je veľmi dôležitá. Aj keď ju nie je vidieť, dotvára charakter celej výplne. Od nej potom do veľkej miery závisí tepelná rozťažnosť výplne, a najmä jej tuhosť a bezpečnostné vlastnosti. U PVC dverných výplní ponúkame päť typov štruktúr.

Standard- je to najjednoduhšia štruktúra, ktorú tvorí extrudovaný XPS polystyrén. Táto štruktúra poskytuje výborné izolačné vlastnosti výplne a jej dostačujúcu tuhosť.

Standard + v tejto štruktúre je okrem extrudovaného XPS polystyrénu aj hlinníkový plech, ktorý zvyšuje celkovú tuhosť dvernej výplne a vytvára tak produkt s veľmi dobrým pomerom ceny a kvality.

Universal- túto štruktúru sme primárne vytvorili pre PVC dverné výplne s prelismi, ale je vhodná aj do iných typov PVC výplní. Má dobré izolačné vlastnosti a vysokú tuhosť.

Stabil- táto štruktúra je zložená z extrudovaného polystyrénu XPS a vodovzdornej preglejky. Vznikla ako odpoveď na problém s dilatáciou PVC dekorovaných výplní. Zabezpečí vašim dverám vynikajúcu tuhosť a odolnosť aj v náročnejších podmienkach.

Extrem- štruktúra poskytuje najvyššiu tuhosť a odolnosť v kategórii HPL. Tvorí ju extrudovaný polystyrén XPS, vodovzdorná preglejka a hliníkový plech. Táto štruktúra zabezpečí vašim dverám v spojení s kvalitným rámom a zámkom vynikajúcu bezpečnosť.

structPVC_SK

Stiahnuť obrázok

        Alternatívy