Dverné výplne, HPL

Štruktúry

Štruktúra dvernej výplne je veľmi dôležitá. Aj keď ju nie je vidieť, dotvára charakter celej výplne. Od nej potom do veľkej miery závisí tepelná rozťažnosť výplne, a najmä jej tuhosť a bezpečnostné vlastnosti. U HPL dverných výplní ponúkame štyri typy štruktúr.
Standard- je to najjednoduchšia štruktúra, ktorú tvorí extrudovaný XPS polystyrén. Táto štruktúra poskytuje výborné izolačné vlastnosti výplne a jej dostačujúcu tuhosť.
Standard + v tejto štruktúre je okrem extrudovaného XPS polystyrénu aj hliníkový plech, ktorý zvyšuje celkovú tuhosť dvernej výplne a vytvára tak produkt s veľmi dobrým pomerom ceny a kvality.
Stabil- táto štruktúra je zložená z extrudovaného polystyrénu XPS a vodevzdornej preglejky. Vznikla ako odpoveď na problém s dilatáciou PVC dekorovaných výplní a je vhodná aj pre výplne typu HPL. Zabezpečí vašim dverám vynikajúcu tuhosť a odolnosť aj v náročnejších podmienkach.
Extrem- štruktúra poskytuje najvyššiu tuhosť a odolnosť v kategórii HPL. Tvorí ju extrudovaný polystyrén XPS, vodovzdorná preglejka a hliníkový plech. Táto štruktúra zabezpečí vašim dverám v spojení s kvalitným rámom a zámkom vynikajúcu bezpečnosť.

structHPL_SK

Stiahnuť obrázok

        Alternatívy