Vision Glass DIGITAL VV-850-GLW30

HLINÍKOVÉ DVERE S CELOSKLENENOU VÝPLŇOU VISION GLASS

Toto je produkt z luxusnej série originálnych vchodových dverí s celosklenenou výplňou Vision Glass z kaleného skla s digitálne tlačenou grafikou. Vo vyhotovení s izolačným trojsklom dosahuje súčiniteľ prestupu tepla pri výplni hodnotu až 0,6 W/(m²K) a preto môžme hovoriť aj o dokonalom riešení pre nízkoenergetické stavby. Výplň predávame aj s kvalitným hliníkovým rámom MB-70HI, ktorý v kombinácii s výplňou Vision Glass tvorí presne to, čo by mal každý od hliníkových vchodových dverí v 21.storočí očakávať – nekompromisnú kvalitu a maximálnu funkčnosť. Vieme to, pretože už mnoho rokov patríme k lídrom vo výrobe dverí a výplní.

Hliníkové dvere s celosklenenou výplňou Vision Glass Digital VV-850-GLW30 z izolačného trojskla

Hliníkové dvere s celosklenenou výplňou Vision Glass Digital VV-850-GLW30 z izolačného trojskla

SKLO JE BUDÚCNOSŤ

Sklo nie len dobre vyzerá, ale má aj skvelé vlastnosti. Používame tvrdené sklo, ktoré sa vyrába tepelnou úpravou – kalením. Tento proces zmení vnútorné napätie a sklo vďaka tomu získa nové vlastnosti, ako odolnosť proti nárazom, zvýšenú ohybovú pevnosť a tepelnú odolnosť. Kalené sklo je niekoľkonásobne pevnejšie než bežné sklo rovnakej hrúbky. V autách a lietadlách sa takéto sklo používa už desaťročia. Nenechajte sa oklamať krehkým vzhľadom. Bezpečnosť je na prvom mieste.

100% SLOVENSKÁ VÝROBA

Hliníkové dvere Vision Glass vieme vyrobiť do rozmeru 1000x2400mm v prevedení s izolačným dvojsklom alebo trojsklom. Až 96% materiálov pri výrobe je plne recyklovateľných, takže ich kúpou šetríte aj životné prostredie. Všetky výplne vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie. Dverné výplne Vision Glass sú 100% vyrobené na Slovensku zo slovenských materiálov. Tradícia a dobré meno pre nás znamená veľa – ako v každej správnej rodinnej firme.

TOP KVALITA ZA ROZUMNÚ CENU 

Zaujali vás? Vyberte si model a my vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na kompletné hliníkové dvere s výplňou Vision Glass, vrátane príslušenstva a prípadne aj svetlíka. Dvere budete mať hotové do 5 týždňov, dopravíme ich ku vám domov ZADARMO a naši certifikovaní montážnici vám ich osadia a nastavia podľa predstáv. Na každé dvere dávame záruku 5 rokov. Sme výrobca a garantujeme najvyššiu kvalitu. Náš email je info@knplast.sk

Viac informácií o Vision Glass VV-850-GLW30 nájdete tu.

Pozrite si aj naše ostatné modely Vision Glass s digitálnou tlačou.

[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]

celosklenene-dvere