Hliníkové dvere EVOLUTION

hlinikove dvere evolution

DVERNÁ VÝPLŇ STAVANÁ PRE NÍZKOENERGETICKÉ STAVBY

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution má nízku váhu a skvelé tepelno-izolačné vlastnosti. Súčiniteľ prestupu tepla U dosahuje hodnotu 0,86 W/(m²K) už pri 36mm hrubej výplni a pri 60mm hodnota U je dokonca iba 0,49 W/(m²K), čiže hovoríme o naozaj dokonalom riešení pre nízkoenergetické a pasívne domy, ktoré vám z dlhodobého hľadiska ušetrí nemalé peniaze na kúrení. Výplň predávame aj s kvalitným hliníkovým rámom MB-70HI alebo MB-86SI, ktoré v kombinácii s výplňou Evolution tvoria presne to, čo by mal každý od hliníkových vchodových dverí v 21.storočí očakávať – nekompromisnú kvalitu a maximálnu funkčnosť. Vieme to, pretože už mnoho rokov patríme k lídrom vo výrobe dverí a výplní.

EFEKTÍVNA A JEDNODUCHÁ ŠTRUKTÚRA

Výplň Evolution má úžasne jednoduchú a efektívnu štruktúru. Skladá sa totižto iba z jedného kusu kaleného skla z exteriéru, jedného kusu hliníka z interiéru a medzi nimi je EPDM guma a XPS polystyrén. Sklo pôsobí jemne a krehko, no v skutočnosti je to rovnaký typ skla, aký sa používa pri stavbe mrakodrapov alebo v leteckom priemysle, takže sa netreba ničoho obávať.

hlinikove dvere evolution

SKLO JE BUDÚCNOSŤ

Sklo nie len dobre vyzerá, ale má aj skvelé vlastnosti. Používame vždy iba tvrdené sklo, ktoré sa vyrába tepelnou úpravou – kalením. Tento proces zmení vnútorné napätie a sklo vďaka tomu získa nové vlastnosti, ako odolnosť proti nárazom, zvýšenú ohybovú pevnosť a tepelnú odolnosť. Kalené sklo je niekoľkonásobne pevnejšie než bežné sklo rovnakej hrúbky. V autách a lietadlách sa takéto sklo používa už desaťročia. Nenechajte sa oklamať krehkým vzhľadom. Bezpečnosť je na prvom mieste.

SLOVENSKÁ VÝROBA

Hliníkové dvere Evolution vieme vyrobiť do rozmeru 1000x2500mm s hrúbkou výplne od 36mm. Zvoliť si môžete vlastnú interiérovú farbu hliníka (RAL, prémiové farby), ako aj exteriérovú farbu skla (RAL, perleť, trblietky), vrátane pásikov a orámovaní (RAL, zrkadlová, strieborná). Pri presklených výplniach ponúkame na výber až 35 rôznych druhov presklení. Všetky výplne vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie. Evolution sú vyrobené na Slovensku. Tradícia a dobré meno pre nás znamená veľa – ako v každej správnej rodinnej firme.

hlinikove dvere evolution

TOP KVALITA ZA ROZUMNÚ CENU

Zaujali vás? Vyberte si model a my vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na kompletné hliníkové dvere s výplňou Evolution, vrátane príslušenstva a prípadne aj svetlíka. Dvere budete mať hotové do 5 týždňov, dopravíme ich ku vám domov ZADARMO a naši certifikovaní montážnici vám ich osadia a nastavia podľa predstáv. Na každé dvere dávame záruku 5 rokov. Sme výrobca a garantujeme najvyššiu kvalitu. Náš email je info@knplast.sk

MÁME 32 MODELOV EVOLUTION – POZRITE SI ICH TU

hlinikove dvere evolution

hlinikove-dvere-evolution

 

[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]