Hliníkové dvere EVOLUTION: Ktorý materiál je budúcnosť pri dverách?

Prečo si kúpiť hliníkové dvere Evolution?

Hliníkové dvere so sklo-hliníkovou výplňou Evolution. Výplň sa skladá z jedného kusu kaleného skla z exteriéru, jedného kusu hliníka z interiéru a medzi nimi sa nachádza EPDM guma a XPS polystyrén. Vďaka sklu z vonkajšej strany sme prakticky úplne eliminovali tepelnú rozťažnosť výplne a tak vytvorili produkt, ktorý je stabilný a netvorí pnutie ani tlak na rám, v ktorom je osadený – a to ani z južnej slnečnej strany. Výplň má nízku váhu a ešte nižší prestup tepla. Súčiniteľ prestupu tepla U dosahuje hodnotu iba 0,86 W/(m²K) pri 36mm výplni. Hrúbku výplne si môžete vybrať až do 92mm a samozrejme čím je výplň hrubšia, tým lepšie sú tepelné a izolačné vlastnosti (U=0,32 pri najhrubšej výplni). Hliníkové dvere s výplňou Evolution sú ideálnym riešením pre nízkoenergetické a pasívne domy.

Prečo je sklo také výnimočné?

Sklo nie len dobre vyzerá, ale má aj skvelé vlastnosti. Používame vždy iba tvrdené sklo, ktoré sa vyrába tepelnou úpravou – kalením. Tento proces zmení vnútorné napätie a sklo vďaka tomu získa nové vlastnosti, ako napr. odolnosť proti nárazom, zvýšenú ohybovú pevnosť a tepelnú odolnosť. Kalené sklo je niekoľkonásobne pevnejšie než bežné sklo rovnakej hrúbky. Používame rovnaké sklo, aké sa používa aj v automobilovom priemysle, v lietadlách alebo pri stavaní mrakodrapov. Nenechajte sa oklamať krehkým vzhľadom. Bezpečnosť je na prvom mieste.

Chcete kompletné hliníkové dvere?

Výplň Evolution predávame aj s kvalitným hliníkovým rámom MB-70HI, ktorého farbu su taktiež môžete vybrať. Ako hovoríme, treba naozaj vidieť a zažiť. Veríme, že v jednoduchosti je krása. Sme výrobcom dverných výplní Evolution, ktoré kompletizujeme spolu s hliníkovým rámom. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás.

Pre najnovšie informácie nás sledujte na sociálnych sieťach alebo sa prihláste na odber noviniek cez e-mail. Ďakujeme za vašu podporu!

Pozrite si modely Evolution tu.

Viac o technických špecifikáciach Evolution sa dozviete tu.

Zaujali vás? Navštívte náš e-shop!

[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]

hlinikove-dvere-evolution