Evolution EV-952

VSTUPNÉ DVERE SO SKLO-HLINÍKOVOU VÝPLŇOU EVOLUTION

Táto sklo-hliníková dverná výplň Evolution EV-952 vo farbe antracit RAL 7016 so zrkadlovými pásikmi a striebornými trblietkami bola vyhotovená na mieru podľa predstáv zákazníka. Súčiniteľ prestupu tepla U dosahuje hodnotu 0,86 W/(m²K) už pri 36mm hrubej výplni. Evolution je zložený z jedného kusu kaleného skla a jedného kusu hliníka. Výplň obsahuje integrované presklenie bez akýchkoľvek nalepovaných alebo vystupujúcich prvkov. Výplň Evolution predávame aj s kvalitným hliníkovým rámom MB-70HI alebo MB-86SI, ktoré spolu s výplňou ponúkajú nadštandardnú kvalitu a funkčnosť v podobe kompletných hliníkových dverí Evolution.

Vchodové dvere so sklo-hliíkovou výplňou Evolution EV-952

Vchodové dvere so sklo-hliíkovou výplňou Evolution EV-952

HLINÍKOVÉ DVERE NA MIERU

Hliníkové dvere Evolution vieme vyrobiť do rozmeru 1000x2500mm s hrúbkou výplne až do 92mm. Zvoliť si môžete vlastnú interiérovú farbu hliníka (RAL, prémiové farby), ako aj exteriérovú farbu skla (RAL, perleť, trblietky), vrátane pásikov a orámovaní (RAL, zrkadlová, strieborná). Pri presklených výplniach ponúkame na výber až 35 rôznych druhov presklení. Všetky výplne vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie. Dverné výplne Evolution sú vyrábané na Slovensku.

TOP KVALITA ZA ROZUMNÚ CENU 

Zaujali vás? Vyberte si model a my vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na kompletné hliníkové dvere s výplňou Evolution, vrátane príslušenstva a prípadne aj svetlíka. Dvere budete mať hotové do 5 týždňov, dopravíme ich ku vám domov ZADARMO a naši certifikovaní montážnici vám ich osadia a nastavia podľa predstáv. Na každé dvere dávame záruku 5 rokov. Sme výrobca a garantujeme najvyššiu kvalitu. Náš email je info@knplast.sk

MÁME 32 MODELOV EVOLUTION – POZRITE SI ICH TU

hlinikove dvere evolution

hlinikove-dvere-evolution
Láskovo prejdite na stránku nastavení a zaškrtnite možnosť "Vložiť ich manuálne"