Evolution EV-955

VCHODOVÉ DVERE S VÝPLŇOU PRE NÍZKOENERGETICKÉ DOMY

Táto sklo-hliníková dverná výplň Evolution EV-955 bola vyhotovená na zakázku v bielej farbe (RAL 9016) a antracite (RAL 7016). Čierne orámovanie okolo presklenia typu stopsol bronz a strieborné vodorovné pásiky ešte viac umocňujú pocit elegancie a grafického súladu výplne ako celku. Prestup tepla s hodnotou U=0,86 W/(m²K) dosahuje výplň Evolution už pri hrúbke 36mm. Z exteriérovej strany sa nachádza iba jeden kus kaleného ESG skla, bez nalepovaných alebo vkladaných prvkov. K výplni predávame aj kvalitný hliníkový rám MB-70HI alebo MB-86SI, ktoré v kombinácii s výplňou Evolution ponúkajú nekompromisnú kvalitu a maximálnu funkčnosť v podobe kompletných hliníkových dverí Evolution.

Hliníkové dvere so sklo-hliníkovou výplňou Evolution EV-955

HLINÍKOVÉ DVERE NA MIERU

Hliníkové dvere Evolution vieme vyrobiť do rozmeru 1000x2500mm s hrúbkou výplne až do 92mm. Zvoliť si môžete vlastnú interiérovú farbu hliníka (RAL, prémiové farby), ako aj exteriérovú farbu skla (RAL, perleť, trblietky), vrátane pásikov a orámovaní (RAL, zrkadlová, strieborná). Pri presklených výplniach ponúkame na výber až 35 rôznych druhov presklení. Všetky výplne vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie. Dverné výplne Evolution sú vyrábané na Slovensku.

TOP KVALITA ZA ROZUMNÚ CENU 

Zaujali vás? Vyberte si model a my vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na kompletné hliníkové dvere s výplňou Evolution, vrátane príslušenstva a prípadne aj svetlíka. Dvere budete mať hotové do 5 týždňov, dopravíme ich ku vám domov ZADARMO a naši certifikovaní montážnici vám ich osadia a nastavia podľa predstáv. Na každé dvere dávame záruku 5 rokov. Sme výrobca a garantujeme najvyššiu kvalitu. Náš email je info@knplast.sk

MÁME 32 MODELOV EVOLUTION – POZRITE SI ICH TU

hlinikove dvere evolution

hlinikove-dvere-evolution
Láskovo prejdite na stránku nastavení a zaškrtnite možnosť "Vložiť ich manuálne"