Ako správne vybrať sklenené dvere a vyplniť objednávkový formulár?

Určite ste si už prezreli našu širokú ponuku celosklenených dverí na internete alebo v katalógu a ak ste prišli až sem, tak existuje vysoká pravdepodobnosť, že vás naše dvere zaujali a premýšľate nad ich kúpou. Už ste si vybrali typ dverí a ich dizajn po estetickej stránke a my vám chceme teraz pomôcť a poradiť ako si správne vybrať dvere po stránke technickej. Náš objednávkový list sa skladá z niekoľkých kategórií a v jeho úvode budeme potrebovať vedieť rozmery, v akých chcete aby sme vám dvere vyrobili. Týmto zabezpečíme, že vám dvere dokonale sadnú do rámu a na žiadnom mieste nebudú pretŕčať, odstávať alebo zasekávať sa. V objednávkovom formulári vypíšete presnú požadovanú šírku, výšku a hrúbku v milimetroch. Bez n‡zvu - 1

Ďalej si môžete zvoliť typ a hrúbku skla pre vaše celosklenené dvere. Na výber máte z troch rôznych skiel, ktoré majú rovnaké fyzikálne vlastnosti a líšia sa len vizuálne svojou eleganciou. Je len na vašom vkuse a predstavivosti, ktoré sklo lepšie vynikne v priestore, kam sa dvere chystáte osadiť. Sklo PLANIBEL má typický sklenený zelený nádych, sklo OPTIWHITE je biele sklo výnimočné svojou čírosťou a nulovým zeleným nádychom a sklo SATINATO je z jednej strany matné, z druhej lesklé a je farebne neutrálne. Spolu s typom skla budeme potrebovať vedieť aj aké hrubé by mali byť vaše nové celosklenené dvere. V objednávkovom formulári zaškrtnete požadovaný typ skla a jeho hrúbku.
Bez n‡zvu - 1

Ďalším dôležitým technickým prvkom vašich dverí je ich orientácia a teda či potrebujete ľavé alebo pravé otváranie. Ktoré je ktoré, to zistíte veľmi jednoducho. Keď sa postavíte na miesto kam chcete osadiť vaše nové dvere a závesy (pánty) máte pred sebou po ľavej strane, tak dvere sú ľavé. Ak máte závesy (pánty) pred sebou po pravej strane, dvere sú pravé. V objednávkovom formulári zaškrtnete, či si želáte dvere vyhotoviť ako ľavé alebo pravé.
Bez n‡zvu - 1

Spolu s výberom orientácie dverí si vyberáte aj stranu, na ktorú si chcete dať vyhotoviť povrchovú úpravu. Odporúčame vám zvážiť, ktorá strana vašich budúcich celosklenených dverí bude pohľadová (dominantnejšia) a aplikovať pieskovanie alebo digitálnu tlač práve na túto stranu tak, aby ste dvere ako celok vizuálne zosúladili s vašim interiérom. Pri sklách typu PLANIBEL a OPTIWHITE si môžete vybrať, na ktorú stranu chcete úpravu realizovať. Mnohí interiéroví dizajnéri sa ale zhodujú v tom, že úprava vyzerá elegantnejšie na zadnej strane celosklenených dverí (nie na pohľadovej) lebo pohľad na tlač alebo pieskovanie cez sklo dodá použitej aplikácii ešte väčšiu hĺbku. Sklo SATINATO sa nepieskuje, ale na tlačenie je úplne ideálne. Treba ale počítať s tým, že pri tomto skle sa dá tlačiť len na jeho matnú stranu, pretože tlač na lesklej strane by cez matné sklo nebola jasne viditeľná. V objednávkovom formulári pri orientácii dverí zaškrtnite jednu zo strán, na ktorú si prajete aplikovať povrchovú úpravu a taktiež zaškrtnite aký typ povrchovej úpravy si želáte. V prípade farebného nástreku (platí iba pre modelovú radu COLOR) potrebujeme vedieť aj číslo farebného odtieňa RAL.
Bez n‡zvu - 1
Podľa toho aký typ kovania si vyberiete, tak na základe toho vám vyrežeme horizontálne alebo vertikálne otvory pre závesy (pánty) a otvory pre kľučku alebo madlo.
Bez n‡zvu - 1

V prípade akýchkoľvek poznámok, návrhov, atypických riešení alebo špecifických požiadaviek pri konkrétnej objednávke, prosím použite spodnú časť formuláru určenú na poznámky a dajte nám vedieť, ako by sme mohli splniť vaše predstavy a dosiahnúť tak vašu maximálnu spokojnosť. Veríme, že kvalitné celosklenené dvere od firmy KN vám prinesú radosť do domu a vytvoria harmonické prostredie, v ktorom si nájde miesto dizajn spolu s funkčnosťou a to bez kompromisov.

Ďakujeme za váš záujem a v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]