Evolution EV-971

Leider ist der Eintrag nur auf Slowakisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

VCHODOVÉ DVERE S VÝPLŇOU PRE NÍZKOENERGETICKÉ DOMY

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution EV-971 vyhotovená na mieru v bielej farbe RAL 9016 so striebornými pásikmi a strieborným orámovaním po obvode presklenia. Výplň je osadená do hliníkového rámu.

Súčiniteľ prestupu tepla U dosahuje hodnotu 0,62 W/(m²K) už pri 48mm hrubej výplni, ktorá sa skladá z jedného kusu kaleného skla z exteriéru a jedného kusu hliníka z interiéru. Vnútri sa nachádza vylepšený extrudovaný polystyrén XPS Plus a syntetická guma EPDM, ktorá absorbuje dilatácie až do 2,5mm. K výplni predávame aj kvalitné hliníkové rámy MB-70HI alebo MB-86SI, ktoré v kombinácii s výplňou Evolution ponúkajú nekompromisnú kvalitu a maximálnu funkčnosť v podobe kompletných hliníkových dverí Evolution.

hliníkové dvere so sklo-hliníkovou dvernou výplňou Evolution EV-971

Hliníkové dvere so sklo-hliníkovou dvernou výplňou Evolution EV-971

HLINÍKOVÉ DVERE NA MIERU

Hliníkové dvere Evolution vieme vyrobiť do rozmeru 1000x2500mm s hrúbkou výplne až do 92mm. Zvoliť si môžete vlastnú interiérovú farbu hliníka (RAL, prémiové farby), ako aj exteriérovú farbu skla (RAL, perleť, trblietky), vrátane pásikov a orámovaní (RAL, zrkadlová, strieborná). Pri presklených výplniach ponúkame na výber až 35 rôznych druhov presklení. Všetky výplne vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie. Dverné výplne Evolution sú vyrábané na Slovensku.

TOP KVALITA ZA ROZUMNÚ CENU 

Zaujali vás? Vyberte si model a my vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na kompletné hliníkové dvere s výplňou Evolution, vrátane príslušenstva a prípadne aj svetlíka. Dvere budete mať hotové do 5 týždňov, dopravíme ich ku vám domov ZADARMO a naši certifikovaní montážnici vám ich osadia a nastavia podľa predstáv. Na každé dvere dávame záruku 5 rokov. Sme výrobca a garantujeme najvyššiu kvalitu. Náš email je info@knplast.sk

MÁME 32 MODELOV EVOLUTION – POZRITE SI ICH TU

hlinikove dvere evolution