Evolution EV-971

Désolé, cet article est seulement disponible en Slovaque. Pour le confort de l’utilisateur, le contenu est affiché ci-dessous dans une autre langue. Vous pouvez cliquer le lien pour changer de langue active.

VCHODOVÉ DVERE S VÝPLŇOU PRE NÍZKOENERGETICKÉ DOMY

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution EV-971 vyhotovená na mieru v bielej farbe RAL 9016 so striebornými pásikmi a strieborným orámovaním po obvode presklenia. Výplň je osadená do hliníkového rámu.

Súčiniteľ prestupu tepla U dosahuje hodnotu 0,62 W/(m²K) už pri 48mm hrubej výplni, ktorá sa skladá z jedného kusu kaleného skla z exteriéru a jedného kusu hliníka z interiéru. Vnútri sa nachádza vylepšený extrudovaný polystyrén XPS Plus a syntetická guma EPDM, ktorá absorbuje dilatácie až do 2,5mm. K výplni predávame aj kvalitné hliníkové rámy MB-70HI alebo MB-86SI, ktoré v kombinácii s výplňou Evolution ponúkajú nekompromisnú kvalitu a maximálnu funkčnosť v podobe kompletných hliníkových dverí Evolution.

hliníkové dvere so sklo-hliníkovou dvernou výplňou Evolution EV-971

Hliníkové dvere so sklo-hliníkovou dvernou výplňou Evolution EV-971

HLINÍKOVÉ DVERE NA MIERU

Hliníkové dvere Evolution vieme vyrobiť do rozmeru 1000x2500mm s hrúbkou výplne až do 92mm. Zvoliť si môžete vlastnú interiérovú farbu hliníka (RAL, prémiové farby), ako aj exteriérovú farbu skla (RAL, perleť, trblietky), vrátane pásikov a orámovaní (RAL, zrkadlová, strieborná). Pri presklených výplniach ponúkame na výber až 35 rôznych druhov presklení. Všetky výplne vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie. Dverné výplne Evolution sú vyrábané na Slovensku.

TOP KVALITA ZA ROZUMNÚ CENU 

Zaujali vás? Vyberte si model a my vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na kompletné hliníkové dvere s výplňou Evolution, vrátane príslušenstva a prípadne aj svetlíka. Dvere budete mať hotové do 5 týždňov, dopravíme ich ku vám domov ZADARMO a naši certifikovaní montážnici vám ich osadia a nastavia podľa predstáv. Na každé dvere dávame záruku 5 rokov. Sme výrobca a garantujeme najvyššiu kvalitu. Náš email je info@knplast.sk

MÁME 32 MODELOV EVOLUTION – POZRITE SI ICH TU

hlinikove dvere evolution