O firme

Spoločnosť KN plast bola založená v roku 1993. Začínali sme ako rodinná firma s pár zamestnancami a venovali sme sa spracovaniu plastov na strekolisoch v dobe, keď moderné technológie boli ešte veľmi drahé a ťažko dostupné. V súčastnosti sa už takmer 25 rokov venujeme vývoju, konštrukcii a výrobe vlastných produktov z hliníka, skla, plastu a ďalších materiálov.

Časom, skúsenosťami a predovšetkým našimi kvalitnými výrobkami a širokým sortimentom sme si vybudovali dobré meno a postupne sa vyprofilovali na dodávateľa dverných výplní a prekrytých krídel pre okenárske firmy. Dnes sme stabilným predajcom a dodávateľom našich produktov na domácom trhu, ako aj významným exportérom najmä do Švajčiarska, Nemecka, Francúzska, Poľska, krajín Škandinávie ale aj Kanady. Zväčšujeme výrobu, rozširujeme kapacity a úspešne sa nám darí prenikať aj na ďalšie významné trhy vo svete, ako aj upevňovať si našu pozíciu na Slovensku. Export tvorí viac ako 80% nášho odbytu a vďaka trvalému záujmu a vysokej spokojnosti našich klientov a partnerov naše prognózy vykazujú stúpajúci trend predaja aj do ďalšieho roku 2019.

Venujeme sa aj výrobe vlastných vchodových a protipožiarnych dverí, ktoré spĺňajú všetky stanovené normy a predpoklady, ktoré prináša dnešná moderná doba s vysokými nárokmi na kvalitu a prevedenie. Medzi naše najnovšie produkty patria podkladové profily a produkty zo skla, v ktorých vidíme veľký potenciál a obrovské možnosti a priestor pre využitie v rôznych sférach staviteľstva a interiérového dizajnu. Základom našej kolekcie je kvalitný a široký sortiment modelov prispôsobený zákazníkovi tak, aby si každý vedel nájsť alebo vytvoriť vlastné dvere podľa svojich predstáv.

Naša firma má okrem iného rada výzvy a zmysluplné projekty podporujúce trvalo udržateľné riešenia pre životné prostredie. Už viac než 15 rokov sme zapojení do projektu zameraného na ekologizáciu stĺpov vysokého napätia. Vytvorili sme koncept ekologických chráničiek a sme súčasťou ochranárskeho riešenia, ktoré znížilo mortalitu vtáctva na konzolách vysokého napätia až o 90%.

Veríme, že si z našej širokej ponuky vyberiete aj Vy a pripojíte sa tak k tisícom spokojných zákazníkov firmy KN plast doma aj v zahraničí.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!