Evolution EV-956

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Słowacki. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

VCHODOVÉ DVERE S VÝPLŇOU PRE NÍZKOENERGETICKÉ DOMY

Táto sklo-hliníková dverná výplň Evolution EV-956 bola vyhotovená na mieru vo farbe antracit RAL 7016 a tmavo šedej perleti RAL 9023, ktorá bola použitá na dvoch menších farebných plochách. Strieborné pásiky spolu s čiernym orámovaním dodávajú výplni elegantný vzhľad a zároveň vytvárajú jednoduché línie príjemné na pohľad. Súčiniteľ prestupu tepla U dosahuje hodnotu 0,86 W/(m²K) už pri 36mm hrubej výplni, ktorá sa skladá z jedného kusu kaleného skla z exteriéru a jedného kusu hliníka z interiéru. Výplň obsahuje integrované presklenie bez akýchkoľvek nalepovaných alebo vystupujúcich prvkov. K výplni predávame aj kvalitný hliníkový rám MB-70HI alebo MB-86SI, ktoré v kombinácii s výplňou Evolution ponúkajú nekompromisnú kvalitu a maximálnu funkčnosť v podobe kompletných hliníkových dverí Evolution.

Hliníkové dvere so sklo-hliíkovou výplňou Evolution EV-956

Hliníkové dvere so sklo-hliíkovou výplňou Evolution EV-956

HLINÍKOVÉ DVERE NA MIERU

Hliníkové dvere Evolution vieme vyrobiť do rozmeru 1000x2500mm s hrúbkou výplne až do 92mm. Zvoliť si môžete vlastnú interiérovú farbu hliníka (RAL, prémiové farby), ako aj exteriérovú farbu skla (RAL, perleť, trblietky), vrátane pásikov a orámovaní (RAL, zrkadlová, strieborná). Pri presklených výplniach ponúkame na výber až 35 rôznych druhov presklení. Všetky výplne vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie. Dverné výplne Evolution sú vyrábané na Slovensku.

VCHODOVÉ DVERE S MONTÁŽOU

Vchodové dvere podľa vlastného výberu nájdete v internetovom obchode, ktorý sa špecializuje na hliníkové dvere s výplňami z hliníka, skla alebo ich kombinácie. Zameranie stavebného otvoru a doprava zadarmo, grafický návrh už v cene a montáže po celom Slovensku. Ak neviete, ktoré vchodové dvere sú najlepšie pre vás, navštívte https://www.luglass.sk/ a my vám s výberom radi pomôžeme. Nechajte nám odkaz cez kontaktný formulár a my vám navrhneme riešenie na mieru aj pre nízkoenergetické alebo pasívne domy.

TOP KVALITA ZA ROZUMNÚ CENU 

Zaujali vás? Vyberte si model a my vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na kompletné hliníkové dvere s výplňou Evolution, vrátane príslušenstva a prípadne aj svetlíka. Dvere budete mať hotové do 5 týždňov, dopravíme ich ku vám domov ZADARMO a naši certifikovaní montážnici vám ich osadia a nastavia podľa predstáv. Na každé dvere dávame záruku 5 rokov. Sme výrobca a garantujeme najvyššiu kvalitu. Náš email je info@knplast.sk

MÁME 32 MODELOV EVOLUTION – POZRITE SI ICH TU

hlinikove dvere evolution

hlinikove-dvere-evolution
[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]